Witaj na mojej stronie Czytelniku!

Spis recenzji

A

Andrews Ilona – Magia niszczy

Andrews Ilona – Magia zmienia

B

Banach Iwona – Niedaleko pada trup od denata

Banach Iwona – Głodnemu trup na myśli

Bednarek Justyna i Kaczanowska Jagna – Galopem po szczęście

Bednarek Justyna i Kaczanowska Jagna – Ogród Zuzanny. Warto walczyć o te miłość

Bianek Klaudia – Jedyne takie miejsce

Bianek Klaudia – Ocalało tylko serce

Bizuk Agata – Zielona 13

Bloom Steve – Wynajmij sobie chłopaka

Briggs Patricia – Piętno rzeki

Briggs Patricia – Pocałunek żelaza

Briggs Patricia – Znak kości

Briggs Patricia – Zrodzony ze srebra

Broadway Alice – Blizna

Broadway Alice – Iskra

Brzechwa Jan – Akademia Pana Kleksa

C

Cass Kiera – Następczyni

Ć

D

Degórska Izabela – Pamięć krwi

Dennard Susan – Wiatrodziej

Dębski Eugeniusz – Oprawca boży

E

F

Faber Adam – Kroniki Jaaru Tajemne imię

Faber Adam – Kroniki Jaaru Megapolis

Faber Adam – Kroniki Jaaru Koniec ery

Faber Adam – Miasto snów

Figaro K A  – Prosty układ

Figaro K A – Próba życia

Figaro K.A. – Zranione uczucia

Figaro K.A. – Dwie drogi

Fleszar Paweł – Powódź

Folbigg Zoe – Stacja miłość

G

Galaxy Jackson – Kocie mojo

Galiński Jacek – Kółko się pani urwało

H

Hendel Paulina – Strażnik

Hendel Paulina – Tropiciel

Hendel Paulina – Łowca

Hendel Paulina – Żniwiarz Trzynasty księżyc

I

J

Johnson Elena – Zawładnięci

K

Kańtoch Anna – Tajemnica nawiedzonego lasu

Kay Sanjida – Skradzione dziecko

Kepnes Caroline – Ty

Kordel Magdalena – 48 tygodni

Kozak Magdalena – Minas Warsaw

Kuang F. Rebecca – Wojna makowa

L

Lipiński Karol – Chłopie bez przeszłości

Ł

M

Mahurin Shelby – Gołąb i wąż

N

Neff Henry H. – Gobelin. Przetrwanie

Ń

O

P

Pilipiuk Andrzej – Upiór w ruderze

Pirce Ewa – Debeściara

Popielarski Marcin – Zmiana świateł

Postorino Rosella – Przy stole z Hitlerem

Polak Aleksandra – Książę Cieni

Q

R

S

Saint-Exupery Antoine – Mały Książę

Schmitt Eric Emanuel – Oskar i Pani Róża

Senator Martyna – Z ciszy

Smitch Dan – Poniżej zera

Sobiesiek Tomasz – Astralker

Stelmaszyk Agnieszka – Mazurscy w podróży Bunia kontra fakir

Sterling Isabel – Te wiedźmy nie płoną

Ś

T

Tomszak Jarek – Ostatni horyzont

U

V

W

Wheeler Thomas i Miller Frank – Przeklęta

Włoch Dominik – W drodze do Jerozolimy

X

Y

Z

Zamboch Miroslav – Łowcy

Ź

Ż